У Києві поліція затримала чоловіка, який стріляв по вікнах будинків
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2018 13:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1537
У суботу до поліції звернулась жителька Солом’янського району та розповіла, що вікно її квартири по вулиці Митрополита Липківського пошкоджено кулею. А за кілька хвилин аналогічне повідомлення надійшло від мешканки сусіднього будинку. За викликом виїхали патрульні, слідчо-оперативні групи територіального та Головного управлінь поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці оглянули обидва помешкання. У вікнах квартир виявили отвори, попередньо від пострілу з пістолета. Експерти вилучили звідти дві кулі. Встановлено, що постріл був здійснений з вікна квартири, яка розташована навпроти будинків потерпілих.
Особу чоловіка, який стріляв, встановили. Правопорушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Під час обшуку квартири підозрюваного вилучили пістолет, набої до нього та стріляну гільзу.
Слідчим відділом Солом’янського управління поліції відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У Києві виявлено порушення в...
25 мая 2012 г.

Директора київського медичного центру судитимуть...
8 нояб. 2013 г.

Кличко: Будівельної анархії у Києві...
15 апр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Біля Адміністрації Президента відсвяткували «кінець...
20 дек. 2012 г.

Якщо США не нададуть Україні...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершився03.07.2025 12:10
Знешкоджено 40 ворожих БпЛА03.07.2025 12:04
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі