Столична прокуратура зупинила будівництво офісного центру на Либідській площі

prokyratura kieva275 153За втручання прокуратури столиці виконано рішення Господарського суду м. Києва та завершено процедуру повернення у власність київської громади земельної ділянки площею 0,62 га на Либідській площі у Печерському районі.


Як повідомлялось раніше, рішенням Господарського суду міста Києва, залишеним в силі постановою Київського апеляційного Господарського суду від 09.04.2012, задоволено позов прокуратури столиці, визнано недійсним та скасовано рішення Київради про надання ТОВ «Будмайданчик» вказаної земельної ділянки, нормативна грошова оцінка якої становить 13 млн. грн.

Київрадою земельна ділянка була виділена у 2007 році під будівництво та експлуатацію торговельно-офісного центру в загальноміській частині історичного ареалу міста Києва, за рахунок земель загального користування, озелененої території та в межах червоних ліній, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.