Після звільнення директора «Київської фортеці» на Лисій горі почалась вирубка дерев

lisaya gora

 
У Києві, на околицях Лисої гори поблизу Лисогірського спуску, вул. Червонопрапорна, 28а і озера Лукрець, ведеться вирубка лісу. Ділянка розчищається за допомогою екскаватора.


Урочище Лиса гора відноситься до природно-заповідного фонду України (Регіональний ландшафтний парк «Лиса Гора»). Крім того, саме тут знаходиться найбільша частина Київської фортеці – Лисогірський форт. Олег Андрос, активіст НЕЦУ: «Вирубка уздовж Лисогірського спуску викликає сумніви з точки дотримання зору Генплану м. Києва. Така діяльність - ознака активізації забудовних процесів після звільнення з посади директора музею-пам’ятки «Київська фортеця» В’ячеслава Кулініча. Адже саме В’ячеслав Якович багато років захищав від варварської забудови Лису гору, яка є частиною Фортеці».

Активісти НЕЦУ відправили запити до контролюючих органів з проханням розслідувати ситуацію з вирубкою біля Лисої гори, повідомляє прес-служба НЕЦУ.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.