Поліція розслідує обставини стрілянини у Святошинському районі столиці
- Подробиці
- Опубліковано 11.05.2018 12:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2281

Внаслідок конфлікту між трьома невідомими один з них кілька разів вистрілив у живіт опоненту. Від отриманих травм потерпілий помер. З місця події правопорушник втік, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Інформація про стрілянину на вулиці Академіка Булаховського надійшла до столичної поліції близько 21:00. На місце події виїхали наряди патрульних та слідчо-оперативні групи районного та Головного управлінь поліції.
Потерпілого у непритомному стані госпіталізували до медичного закладу, де від отриманих поранень він помер. Наразі на місці працюють експерти, кінологи зі службовими собаками, а оперативники встановлюють ймовірних свідків та очевидців злочину.

Слідчим відділом Святошинського управління поліції відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Зусилля поліції спрямовані на встановлення та затримання підозрюваного.
З місця події криміналісти вилучили дві гільзи, які направили на експертизу. За її висновком встановлять зброю, з якої правопорушник здійснив постріли.
Потерпілим виявився 24-річний мешканець Києва.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.07.2026 11:06
Збито та подавлено 207 цілей противника22.07.2026 10:59
1330 кацапів подохло минулої доби на українські землі21.07.2026 18:04
Прем’єр-міністром Великої Британії офіційно став Енді БернемВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 21 липня


Коментарі