У столиці під час проведення операції «Номерний знак» виявлено 262 порушення

n znak

 
Як відомо, в столиці з 5 червня розпочались цільові заходи під умовною назвою «Номерний знак». Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ виявлять транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог законодавства, зокрема ч. 6 ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УДАІ Києва.


Необхідність проведення зазначеної операції була викликана тим, що почастішали випадки керування транспортними засобами без номерного знаку або з номерним знаком, що не належить цьому засобу. Також інспектори ДАІ відзначають, що непоодинокі випадки, коли водії закріплюють номерні знаки у невстановленому для цього місці та їздять з забрудненими номерними знаками, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів.

Лише за тиждень інспектори столичної ДАІ виявили 262 відповідних порушення. Державтоінспекція нагадує, що згідно законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн (ч.6. ст. 121 КУпАП ). Робота у даному напрямку триває.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.