У Києві викрили шахрая, який під приводом встановлення лічильників ошукував пенсіонерів
- Подробиці
- Опубліковано 15.02.2019 17:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1952

До чергової частини Святошинського управління поліції протягом кількох місяців надходили повідомлення від пенсіонерів, яких ошукав незнайомець. Під виглядом установки газового лічильника він виманював у них гроші, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Як розповів начальник Святошинського управління поліції Володимир Ткаченко, правоохоронці встановили, що злочини відбувалися за відпрацьованою схемою, а до їх вчинення може бути причетна одна особа:
«У результаті оперативно-розшукових заходів ми затримали 26-річного місцевого мешканця. Поспілкувавшись із ним, зрозуміли, що для вчинення злочинів він обирав квартири, де проживають люди поважного віку. Він називався працівником газової служби та пропонував зі знижкою (не за 7000 гривень, а за 4900 встановити лічильник. Пенсіонери погоджувалися та віддавали кошти, однак у результаті ніхто лічильники їм так і не встановив».
Зловмисника спочатку відпустили під особисте зобов’язання, але він не припинив вчиняти злочини. Тому слідчі звернулися до суду із клопотанням про зміну запобіжного заходу. На даний час доведена причетність киянина до скоєння 22-х аналогічних злочинів.

«Правопорушника затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому оголошено про підозру та обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою», -додав Володимир Ткаченко
Слідчим відділом Святошинського управління поліції розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Киянину загрожує до трьох років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.07.2026 10:32
Збито та подавлено ракету х-59 та 130 ворожих БпЛА01.07.2026 10:26
1210 кацапів подохло минулої доби на українській землі30.06.2026 09:50
Збито та подавлено 138 цілей30.06.2026 09:41
1350 москалів подохло минулої доби на українській землі29.06.2026 12:51
Навіщо «реформаторам» адвокатура а-ля Медведчук?29.06.2026 09:50
Збито та подавлено 82 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 червня


Коментарі