​У Києві коханець у розпалі сімейного конфлікту ножем поранив співмешканку

До Деснянського управління поліції від лікарів надійшло повідомлення, що під час виклику на вулицю Бальзака в одній із квартир вони виявили 36-річну жінку з ножовим пораненням. На місце події негайно виїхали наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Потерпілу госпіталізували до медичного закладу у відділення реанімації. А тим часом правоохоронці оперативно затримали підозрюваного, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Виявилось, що 37-річний місцевий мешканець у розпалі сімейного конфлікту вдарив ножем свою цивільну дружину. Зловмисника, який раніше не мав проблем із законом, затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчим відділом Деснянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Зараз вирішується питання щодо обрання правопорушнику міри запобіжного заходу.

Фігурантові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Фото lviv.molbuk.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.