У Києві затримали грабіжника на виході із щойно обікраденої квартири
- Подробиці
- Опубліковано 04.04.2019 13:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2611
До чергової частини Дніпровського управління поліції звернувся власник квартири та повідомив, що йому на мобільний телефон надійшов «сигнал тривоги», а тому попросив перевірити, чи все в його оселі нормально. На виклик прибули працівники полку поліції особливого призначення №1 та затримали чоловіка, якого застали на місці злочину, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці встановили, що зловмисник, скориставшись відсутністю власників, за допомогою викрутки пошкодив замок та проник до квартири. Із помешкання він намагався винести ноутбук, відеокамеру та золоті вироби.
Зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився раніше не судимий 37-річний місцевий мешканець. Слідчо-оперативна група вилучила викрадені речі та «знаряддя» злочину.
Слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 185 (Замах на крадіжку) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру та суд обрав йому міру запобіжного заходу – особисте зобов'язання. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Кличко: Монополісти не повинні нагрівати...
19 мар. 2015 г.

У Києві відкрився професійний Центр...
17 дек. 2015 г.

Нападники на ювелірний магазин у...
13 авг. 2018 г.
Останні новини
22.05.2025 12:18
Знешкоджено 112 ворожих БпЛА22.05.2025 08:48
870 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 травня обговорили наступні теми:
Коментарі