Київські оперативники затримали трьох осіб, які у Дарницькому районі обікрали квартиру
- Подробиці
- Опубліковано 11.02.2020 15:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2921
Співробітники карного розшуку столичного главку спільно з оперативниками Дніпровського управління поліції біля квартири на вулиці Архітектора Вербицького зупинили двох чоловіків та жінку, віком від 29-ти до 31-го років, за підозрою у крадіжці. Під час поверхневого огляду правоохоронці виявили та вилучили побутову техніку, годинники та гроші, а також інструменти для зламу дверних замків та інші речові докази причетності їх до майнового злочину, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, фігурантів затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України:
«Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури № 4 затриманим повідомили про підозру у скоєні злочину, передбаченому частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України, це – крадіжка. Наразі ми перевіряємо причетність їх до скоєння аналогічних злочинів на території міста Києва».
Окрім цього, подільники зараз перебувають у статусі підсудних за вчинення аналогічного злочину у Київській області.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Порушено вже другу кримінальну справу...
15 авг. 2012 г.

За фактом ДТП за участю...
29 апр. 2013 г.

Прокуратура знайшла винних у висадці...
24 мая 2013 г.
Набираючі популярність...
Тіньова імперія: як Ігор Коломойський...
15 июл. 2025 г.

Медвинська громада: вчора терпіла, сьогодні...
7 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі