В Сумах посадили активіста за трафарет Януковича
- Подробиці
- Опубліковано 14.01.2013 21:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 8101
Сьогодні, 14 січня, в Сумах шокуюче закінчився тривалий розгляд кримінальних справ, які порушили проти місцевих громадських активістів. Антинародна влада звинуватила чотирьох патріотів у малюванні трафаретів із зображенням Януковича з простреленою головою, екстремістських написах на стінах міста та підпалі гуртожитку. Ці акції поліцаї вирішили звалити на політично активну молодь, яка виступала проти бандитського режиму Януковича.
Впродовж всього слідства перевертні в погонах солодко співали репресованим про те, що не треба піднімати шуму та тихенько сидіти. Мовляв, мовчатимете – отримаєте умовні покарання.
Одного з затриманих, Ігора Ганненка, звинуватили у акції, до якої він не мав жодного відношення, та вибили з нього зізнання. Після катувань хлопець місяць не міг ходити. За цим же сценарієм репресували Писарцова Михайла та Данілова Дмитра, які уже більше року знаходяться у СІЗО.
На націоналіста Никоненка Володимира виродки «повісили» малювання трафаретів з «простріленим» Бандюковичем та написів з гаслами, які були визнані «екстремістськими».
В результаті, вирок продажного суду був наступним: Писарцов Михайло та Данілов Дмитро отримали 2 роки позбавлення волі. Ганненко Ігор – 1,8 роки позбавлення волі, Никоненко Володимир – 1 рік трудової колонії. Усім приписали таку популярну у псів системи статтю 296, ч. 2 – Хуліганство, зчинене групою осіб, по якій, до речі, зараз продовжують переслідувати автономних націоналістів, повідомляє пре-служба ЧорКому.
Також з цієї категорії...

Черговий суд над активістом антиподаткового...
14 мая 2011 г.

Суд отпустил подозреваемых в хищении...
11 июн. 2013 г.

До держвласності повернуто більше гектара...
16 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Іран відхиляє пропозицію США щодо...
4 июн. 2025 г.

Держсекретар США обговорив з главою...
4 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
5 июн. 2025 г.
Останні новини
05.06.2025 20:32
Україна - європейська держава чи диктатура мафії?05.06.2025 10:44
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА05.06.2025 10:35
930 кацапів подохло минулої доби на українській земліОперація тривала декілька місяців. Агенти СБУ замінували опори цього незаконного об’єкта. О 4:44 ранку перший вибуховий пристрій був активований!
Коментарі