Псевдоволонтер, який привласнив кошти благодійників, отримав 1,5 роки ув’язнення
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2015 15:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5690
Прокуратура Дніпровського району домоглася реальної міри покарання для 36-річного зловмисника, який під виглядом волонтера привласнив понад 60 тисяч гривень, виділених громадянами на допомогу бійцям АТО. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Установлено, що у липні минулого року чоловік розмістив у соціальних мережах оголошення про збір коштів для українських військовослужбовців, які воюють на Сході.
«У ході судового слідства доведено, що насправді жодного відношення до волонтерського руху цей чоловік не мав, а кошти, які на його банківську картку перераховували небайдужі патріоти, він привласнював, - повідомив держобвинувач Сергій Йовенко.
Щоб приховати свої злочинні дії, псевдоволонтер періодично відправляв на телефонні номери благодійників СМС-повідомлення зі словами подяки нібито від імені українських військовослужбовців та навіть вигадав історію про свій «полон».
Суд, врахувавши доводи прокуратури та щире каяття обвинуваченого, визнав його винним за ч. 1 ст. 190, ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство) та присудив покарання у виді 1 року та 6 місяців позбавлення волі.
За словами державного обвинувача, призначене судом покарання повністю відповідає ступеню тяжкості злочину.
Після проголошення вироку зловмисника було взято під варту у залі суду.
Також з цієї категорії...

Земельну ділянку вартістю 4,8 млн...
3 окт. 2014 г.

Прокуратура Києва у суді вимагає...
19 авг. 2016 г.

На Львівщині судитимуть трьох злочинців,...
23 янв. 2017 г.
Набираючі популярність...

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Черговий економічний рекорд у зростанні...
25 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
26 апр. 2025 г.
Останні новини
26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі