Київська поліція затримала серійного крадія майна із приміщень навчальних закладів
- Подробиці
- Опубліковано 08.04.2020 17:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1425
До Дарницького управління поліції надходили звернення від адміністрацій учбових закладів про вчинення крадіжок. За словами заявників, зловмисник шляхом віджиму пластикових вікон на перших поверхах та зламу замків дверей проникав до шкільних кабінетів та підсобних приміщень і викрадав звідти майно, інформує прес-служба Нацполіції Києва.
Як повідомив начальник Дарницького управління поліції Володимир Ткаченко, у результаті комплексної оперативної роботи працівники кримінальної поліції затримали підозрюваного у вчиненні даних правопорушень:
«Ним виявися раніше судимий за аналогічні злочини 33-річний киянин. Ми довели причетність його до скоєння п’яти епізодів крадіжок та підозрюємо у вчиненні ще трьох подібних фактів. Чоловік викрадав телевізори, ноутбуки, проектори, монітори, комп’ютери, а також електричні та слюсарні інструменти. Ми вилучили у правопорушника частину речових доказів, а інші речі, здобуті злочинним шляхом, він встиг здати до ломбардів».
Слідчі проводять досудове розслідування кримінальних проваджень за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Фігуранту оголошено про підозру у скоєнні крадіжок, пов’язаних із проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Чоловіку загрожує до шести років ув’язнення.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Столичного ревізора-інспектора судитимуть за хабарництво
14 мар. 2016 г.

Дільничні поліцейські затримали грабіжника, який...
15 мар. 2017 г.

У київського наркоділка вилучили наркотики...
23 февр. 2022 г.
Набираючі популярність...

Избирательное законодательство от партии власти:...
28 февр. 2011 г.

Камо грядеши, Украина?
3 июн. 2012 г.

У Тимошенко вилучили два дозиметри,...
13 сент. 2012 г.
Останні новини
06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛА06.07.2025 10:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українцівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі