Прокуратура попередила незаконну забудову у Національному парку «Голосіївський»

Прокуратура попередила незаконну забудову у Національному парку «Голосіївський»Прокуратурою м. Києва попереджено незаконну забудову земель Національного природного парку «Голосіївський» загальною площею 8,6 га.

Прокуратура столиці звернулася до Господарського суду м. Києва із позовами про визнання недійсними укладених адміністрацією Національного природного парку «Голосіївський» угод з п’ятьма суб’єктами господарювання про спільну рекреаційну діяльність.

Під час проведення прокурорської перевірки додержання вимог Закону України «Про природно-заповідний фонд» встановлено, що адміністрацією Національного природного парку «Голосіївський» в порушення вимог закону впродовж 2009 року із рядом суб’єктів господарювання укладено 5 договорів про спільну рекреаційну діяльність загальною вартістю 130 млн. грн.

Кінцевою метою реалізації зазначених договорів є забудова інвесторами земель Національного природного парку «Голосіївський», що суперечить вимогам природоохоронного законодавства, повідомляє прес-служба Прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.