На столичній Оболоні оперативники затримали крадія мобільних телефонів
- Подробиці
- Опубліковано 11.05.2021 15:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3283

На спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на проспекті Степана Бандери невідомі пошкодили замок вхідних дверей торгового закладу та викрали звідти телефони. На вказану адресу виїхали слідчо-оперативна група Оболонського управління поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Співробітники поліції встановили, що викрадено 17 одиниць товару, а це – планшети і телефони на загальну суму понад 214 тисяч гривень. Оперативні працівники проаналізували записи з камер відео спостереження, які зафіксували момент вчинення злочину, та ідентифікували особу одного зі зловмисників.

Фігуранта затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. У правопорушника вилучено один із викрадених телефонів із фото всіх гаджетів та їх IMEI-кодами.

Слідчий повідомив чоловіку про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Правопорушнику загрожує до шести років позбавлення волі.
Наразі правоохоронці проводять слідчі дії з метою встановлення та затримання інших спільників та причетність їх до аналогічних злочинів.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу за 26 грудня


Коментарі