У Києві вогнеборці ліквідували пожежу в автомобілі
- Подробиці
- Опубліковано 02.10.2021 19:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2438
1 жовтня о 20:42 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Гарматній, 39-В, що у Солом'янському районі столиці. На місце події було направлено вогнеборців з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів, повідомляє на своїй сторінці ФБ Київ оперативний.
По прибуттю на місце було встановлено, що біля 5-поверхового житлового будинку в припаркованому автомобілі марки «Mitsubishi Eclipse Cross» виникла пожежа. Рятувальники відразу ж приступили до гасіння.
Вже о 20:58 пожежу було ліквідовано.
Унаслідок вогнем знищено салон та моторний відсік, пошкоджено багажний відсік.
На місці події працювало 3 одиниці основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 15 чоловік особового складу.
Жертв та постраждалих немає.
Причину виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронні органи.
Фото з відеоролика на Facebook
Також з цієї категорії...

Плавець-письменник політичного руху Денис Силантьєв...
24 окт. 2012 г.

У Києві на місці злочину...
21 авг. 2017 г.

У Києві судитимуть двох працівниць...
19 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі