У Києві на Позняках поліцейські затримали серійного грабіжника
- Подробиці
- Опубліковано 11.07.2022 19:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2560

До Дарницького управління поліції майже одночасно звернулися три пенсіонерки. Заявниці повідомили, що у під’їздах власних багатоповерхових будинків вони зазнали нападу від невідомого. Чоловік силою відібрав у потерпілих золоті прикраси, інформує прес-служба Нацполіції Києва.
Як повідомив начальник Дарницького управління поліції Олег Гудима, під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів працівники підрозділу відділу кримінальної поліції встановили місцезнаходження нападника та затримали його:
«Ним виявився раніше судимий за аналогічні правопорушення 38-річний киянин, який зухвало зривав з жінок золоті прикраси. У всіх трьох випадках фігурант відслідковував жінок похилого віку біля багатоповерхівок. Разом зі своєю жертвою він заходив до під’їзду та у загальному коридорі або у ліфті зривав з пенсіонерок ювелірні вироби».

Під час першочергових слідчих дій правоохоронці вилучили частину речових доказів. Наразі фігуранта затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та обрано йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Слідчі Дарницького управління поліції повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7-ми до 10-ти років.
У рамках проведення досудового розслідування поліція встановлює причетність підозрюваного до вчинення аналогічних злочинів на території столиці.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 6 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі