У Києві засуджено розповсюджувачів особливо небезпечних наркотиків

metadon nariki

 
Прокуратурою столиці підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі за обвинуваченням чотирьох киян у  незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні, з метою збуту, а також незаконному збуті особливо небезпечного наркотичного засобу - опію ацетильованого в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307 КК України).


Слідством встановлено, що злочинна група діяла в Києві упродовж 2008-2009 років, мала постійних клієнтів та налагодила їм безперервне постачання опію. Крім того, під час обшуку у керівника злочинної групи, було вилучено майже 58 г особливо небезпечної наркотичної речовини метадону, і тим самим попереджено його продаж у столиці, орієнтовна вартість якого складає понад 11 тис. доларів США.

За вироком Оболонсього районного суду організатору групи призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі. Інші члени злочинної групи отримали по 9 років позбавлення волі, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.