Зеленський подякував Німеччині за системи Patriot, передані Україні за фінансової підтримки Данії, Литви та Норвегії
- Подробиці
- Опубліковано 03.11.2025 17:45
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1702

Президент України подякував німецькій владі за надання систем протиповітряної оборони Patriot. Завдяки цим системам, наголосив Володимир Зеленський, захист громадян буде ефективнішим, але протиповітряна оборона України все ще потребує посилення:
«Для всієї території нашої держави потрібно більше систем, щоби закрити ключові об’єкти інфраструктури, наші міста. І ми будемо й надалі працювати, щоб отримати це, причому не лише на політичному рівні з державами та лідерами, але й із виробниками усіх потрібних систем ППО та ракет до них».
Німеччина передала Україні дві системи Patriot зі складів Бундесверу за фінансової підтримки Данії, Литви та Норвегії, повідомляє Польське радіо.
Фото commons.wikimedia.org
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
02.05.2026 18:39
Іранський військовий заявив про можливість нової війни зі США02.05.2026 18:28
Нові інвестиції у стійкість та розвиток української залізниці02.05.2026 11:08
Збито та подавлено 142 ворожі БпЛА02.05.2026 11:01
1240 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 2 травня


Коментарі