Прокуратура відсудила Межигірську гімназію з незаконного володіння

prok riev new

 
Вищий господарський суд залишив без змін рішення суду апеляційної інстанції та визнав законними вимоги прокуратури щодо повернення у власність громади незаконно відчуженого будинку гімназії №19, що на Подолі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2010 році між Подільською РДА та будівельною компанією укладено інвестиційний договір на проведення реконструкції споруди гімназії площею 590 кв м, розташованої за адресою вул. Межигірська, 14.

Як з’ясувалося, всупереч вимогам договору жодних реставраційних робіт підприємством не проводилося. Більш того, у подальшому фірма незаконно набула право власності на будинок гімназії.

У ході прокурорської перевірки встановлено, що угода була укладена без відома розпорядника вказаної нерухомості – Київської міської адміністрації, що грубо порушує законодавство про порядок проведення інвестиційних конкурсів та набуття права власності на комунальне майно.

У зв’язку з цим прокуратурою Подільського району було заявлено позов про визнання недійсним інвестиційного договору та повернення шкільних приміщень територіальній громаді міста, який у квітні поточного року Господарським судом столиці було задоволено у повній мірі.

Наразі зазначене рішення залишено без змін вищою касаційною інстанцією.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.