​Київзрада - «Слуги» у Київраді відмовились надати Залужному і Ліні Костенко звання почесного громадянина Києва

Депутати від президентської фракції «Слуга народу» в Київраді сьогодні відмовилися голосувати за надання звання «Почесний громадянин Києва» колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та поетесі Ліні Костенко. Під час голосування вся фракція у повному складі покинула сесійну залу.

Про це розповів на Youtube-каналі Борислава Берези співголова фракції «УДАР Віталія Кличка» у Київраді Дмитро Білоцерковець, повідомляє dsnews.ua.

«12 депутатів Київської міської ради від партії «Слуга народу» відмовилися голосувати. Вони виступили, сказали, що не будуть брати в цьому участь, зробили демарш і вийшли із зали. Це було дуже дивно», — повідомив Дмитро Білоцерковець.

Він припустив, що депутати-«слуги» таким чином виконали розпорядження з Офісу президента.

«Пан Вітренко (голова фракції «Слуга народу» в Київраді, — ред.), мабуть, отримав дзвінок з Офісу президента. Або від Єрмака, або від Кулеби, і після цього зробили такий демарш. Ми ж всі розуміємо, що вони виконують лише політичну волю Банкової, політичну волю Офісу. Я хочу нагадати, що ще у 2022 році такий статус отримав Сирський, і тоді «слуги народу» голосували «за», — зазначив Білоцерковець.

Київрада на сьогоднішньому засіданні проголосувала за присвоєння звання Почесний громадянин міста Києва колишньому Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному та поетесі Ліні Костенко. Таким чином столиця висловила свою шану та повагу цим людям, які є справжніми моральними авторитетами для киян і всіх українців, наголосив мер Києва Віталій Кличко.

«Слуги» тікають від голосування. Фото dsnews.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.