Столичні поліцейські викрили адвоката, який допомагав військовозобов’язаним уникнути мобілізації
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2024 20:17
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4616
Свої послуги «захисник» призовників оцінював від трьох до 50 тисяч доларів - сума коливалась від терміновості замовлення. За ці кошти фігурант готував клієнтам медичні документи з заключенням ВЛК щодо непридатності до військової служби. Зловмиснику загрожує до дев’яти років позбавлення волі, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.
Викрили столичного адвоката в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України слідчі Печерського управління поліції спільно зі Службою безпеки України та за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури.
Як встановили правоохоронці, 36-річний засновник відомої у столиці юридичної компанії «розширив» перелік послуг для клієнтів призивного віку й пропонував їм свою допомогу в ухиленні від мобілізації. Зокрема, порушник поставив «на потік» видачу довідок заключення ВЛК щодо непридатності чоловіків до служби через першу або другу групу інвалідності. Ці документи надалі слугували підставою для безперешкодного виїзду військовозобов’язаних за межі країни.
Правоохоронці затримали фігуранта в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в особистому кабінеті під час отримання ним 45 000 доларів від одного з клієнтів. Під час обшуку на робочому місці та за місцем мешкання зловмисника поліцейські вилучили й інші фіктивні довідки, які очікували на своїх власників.
Наразі слідчі повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України - незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене з корисливих мотивів. Санкція статті передбачає до дев’яти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років з конфіскацією майна.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Аферы власти и Попова на...
29 июн. 2012 г.

Олександр Попов довів столичні дороги...
15 февр. 2013 г.

Депутати опозиції заблокували трибуну та...
11 июл. 2013 г.
Набираючі популярність...

Наслідки скорочення строку Трампова ультиматума
31 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
2 авг. 2025 г.

1010 кацапів подохло минулої доби...
2 авг. 2025 г.
Останні новини
02.08.2025 14:40
Збито-подавлено 45 ворожих БпЛА02.08.2025 14:34
1010 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.08.2025 10:30
Збито-подавлено 44 ворожі БпЛА01.08.2025 10:21
940 москалів подохло минулої доби на українській землі31.07.2025 10:28
Суд над Коломойським - не поспішайте відкорковувати шампаньолу31.07.2025 10:06
Збито-подавлено 291 ціль противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 2 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі