У Києві затримали наркоторговця, який пакував психотропи у лампочки та збував поштою - «товару» вилучили на півмільйона гривень
- Подробиці
- Опубліковано 24.02.2025 20:05
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4001
На час слідства фігурант перебуватиме під вартою, йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Задокументували протиправну діяльність наркоділка співробітники Голосіївського управління поліції спільно з оперативниками Управління боротьби з наркозлочинністю столичного главку, повідомляє Нацполіція Києва.
Поліцейські з'ясували, що 35-річний місцевий мешканець налагодив збут психотропних речовин – замовлення він приймав через месенжери, а товар відправляв, користуючись послугами поштового зв'язку. Оперативники викрили порушника, коли він йшов до поштового відділення з черговою партією «товару». У 28 пакунках, що готувались до відправлення, правоохоронці виявили лампочки, всередині яких знаходилась особливо небезпечна психотропна речовина Альфа-PVP, розфасована по зіп-пакетах.
Слідчі територіального управління поліції затримали наркозбувача в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а за місцем його проживання під час невідкладного обшуку виявили та вилучили фасовані пакети з канабісом, зіп-пакети із MDMA, амфетамін, Альфа-PVP, а також електронні ваги та предмети для фасування.
Орієнтовна вартість вилученого за цінами «чорного ринку» становить близько півмільйона гривень.
Поліцейські, за процесуального керівництва Голосіївської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, тобто незаконне придбання та зберігання особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах з метою збуту. Під час слідства підозрюваний перебуватиме під вартою. Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Фото facebook.com/UA.KyivPolice
Також з цієї категорії...

Громадянка Іванова викликає Віталія Кличка...
5 апр. 2013 г.

Поліція затримала киянина за підозрою...
18 авг. 2016 г.

Поліція Київщини розшукала та затримала...
9 мар. 2020 г.
Набираючі популярність...

Мерц і Макрон просто не...
29 июл. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали жінку,...
29 июл. 2025 г.

Трамп заборонив президенту Тайваню зупинку...
30 июл. 2025 г.
Останні новини
30.07.2025 10:16
Збито-подавлено 51 ворожий БпЛА30.07.2025 09:14
890 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі