Електронні курці влаштували мітинг перед Європарламентом
- Подробиці
- Опубліковано 07.10.2013 19:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3679
Близько 250 прихильників використання електронних сигарет влаштували мітинг перед будівлею Європарламенту в Страсбурзі, де сьогодні відкрилася чергова пленарна сесія.
Учасники акції, що протестували проти наміру парламентарів ухвалити закон, який прирівнює електронні сигарети до медичних препаратів, випускали зі своїх сигарет клуби пари і розмахували плакатами: "Руки геть від мого паровика " (сленгова назва електронної сигарети у Франції - прим. ІТАР-ТАРС) і "Купувати рідини в аптеці ? Ну вже ні, дякую !"
У вівторок депутати розглянуть проект нового "антитютюнового закону". Комітет з довкілля, здоров'я та продовольчої безпеки запропонував заборонити ароматичні речовини у всій тютюновій продукції і підвести під медичні стандарти електронні сигарети, дозволивши їх продаж в аптеках. При цьому "паровики" не зникнуть з асортименту товарів звичайних магазинів.
За словами маніфестантів, через жорсткість законодавства різко скоротиться кількість виробників подібних пристроїв, оскільки тільки великі компанії зможуть дозволити собі пройти коштовну процедуру сертифікації медичного препарату. Крім того, як вважають протестувальники, заборона на додавання ароматичних речовин може призвести до зникнення рідких сумішей для електронних сигарет, що мають певний аромат.
Сьогоднішня акція була організована за підтримки Французької служби щодо запобігання тютюнопаління та незалежної асоціації користувачів електронних сигарет "Аідус". За їх даними, зниження продажів тютюнової продукції у Франції обумовлено, зокрема, появою на ринку "паровиків". На такі сигарети перейшли майже 22,6 % французьких курців, що становить близько 3 млн людей, повідомляє ІТАР-ТАСС.
Також з цієї категорії...

Интервью с Медведевым случайно заблокировали...
6 июн. 2012 г.

Британскому врачу за беседу о...
21 июн. 2012 г.

Задремавший за компьютером банкир перевел...
11 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Юлія Тимошенко: Кожен несе відповідальність...
21 авг. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі