Сербські і хорватські журналісти висловилися проти закриття грузинського телеканалу «ПІК»

pik

 
Спілка журналістів Сербії (Сінос) висловилася проти закриття грузинського телеканалу «ПІК». Про це сказано в заяві, яку підписала президент спілки Драгана Кабаркапа. Пані президент повідомила також, що до заяви приєдналася і медіа-профспілка Хорватії.


Про це повідомляє прес-служба Незалежної медіа-профспілки України.

Сінос висловлює свою солідарність з журналістами грузинського телеканалу «ПІК», ідеться далі в заяві, які протестують проти закриття каналу та обмеження свободи слова і звільнення близько 400 співробітників телебачення.

Сінос стурбований ситуацією, яка склалася у зв'язку з рішеннями Грузинського суспільного мовника про закриття єдиного російськомовного каналу на Кавказі, який висловлює альтернативний російському погляд на події в регіоні.

Закриття грузинського телеканалу "ПІК" є втрата не тільки для Грузії, але і для професії. Сінос пропонує представникам Суспільного мовника Грузії уникати радикальних рішень. Він вважає, що вирішення проблем має відбуватися через діалог. Кожен крок у напрямку вирішення проблеми повинен відбуватися з врахуванням прав журналістів, - сказано в заяві.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.