Туреччина виводить бойову техніку за межі Анкари
- Подробиці
- Опубліковано 25.09.2016 20:13
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2392
Частина літаків і вертольотів ВПС Туреччини, які використовували путчисти в день спроби перевороту 15 липня, передислокована у віддалені від Анкари регіони. 45 бойових літаків і 11 вертольотів, у тому числі гелікоптери місцевого виробництва АТАК, вже розміщені на різних авіабазах, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
Раніше прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим оприлюднив плани щодо закриття 4-ї авіабази ВПС «Акинджі», яку терористи Фетуллаха Ґюлена використовували в якості штабу в день спроби перевороту.
Відповідно до рішення про реструктуризацію, командування ВПС Туреччини присвоїло авіабазі статус запасного аеродрому.
Крім того, почався процес виведення авіатехніки з авіабази «Кара», з якої в день спроби перевороту піднімалися в повітря вертольоти, які атакували безліч об'єктів.
На авіабазу Малатьї відправлені 11 вертольотів.
Крім того, з авіабази «Кара» будуть виведені 180 різних авіаційних засобів, в тому числі навчальні вертольоти.
Як повідомив агентству Анадолу міністр оборони Туреччини Фікрі Ішик, відомство завершило роботи з виведення військової техніки за межі столиці.
«Населення Анкари більше не бачитимуть танків і авіації. Після виведення танків та іншої бронетехніки почалося виведення авіаційної техніки», - сказав міністр. За його словами, вже почалася передислокація 180 одиниць авіаційної техніки.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 30 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі