​На розгляд Палати представників Конгресу США знову внесли законопроект «Про підтримку України»

За повідомленням Українського конгресового комітету Америки (УККА), співголова Комітету Палати представників із закордонних справ демократ Еліот Енґель та член Комітету республіканець Адам Кінзінґер повторно внесли на розгляд нижньої палати Конгресу США законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні» (STAND for Ukraine Act 2017), повідомляє «Голос Америки».


Законопроект H.R. 830, зміст котрого аналогічний змісту минулорічного законодавства, передбачає надання допомоги Україні у запровадженні реформ і кодифікацію в закон санкцій проти росії, введених за її незаконну анексію Кримського півострова.

До конгресменів Енґеля та Кінзінґера приєдналися 23 первісних співспонсорів законопроекту STAND for Ukraine.

Нагадаємо, 22 вересня 2016 року Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект «Про підтримку стабільності і демократії в Україні», який, крім питання санкцій, регулює постачання летальної оборонної зброї Києву.

Відповідно до встановленої процедури, законопроект мала також схвалити верхня палата парламенту - Сенат - і підписати президент США.

Проте законопроект «застопорився» в Сенаті в руках сенатора-республіканця Боба Коркера.

Сенатську версію законопроекту, співспонсорами якого виступили тільки демократи, висунули на розгляд верхньої палати 9 грудня, всього за кілька днів до завершення її роботи. Помічник Коркера поклав відповідальність за брак двопартійної підтримки в Сенаті після ухвалення законопроекту із підтримкою обох партій в Палаті представників, на відсутність консенсусу між адміністрацією та законодавцями як демократами, так і республіканцями.

Отож законодавство STAND for Ukraine тепер розглядатимуть у Палаті представників обрані на листопадових виборах конгресмени.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 8 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.