Хуг завдав Порошенку відчутний хук
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2016 22:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1791

Ефективній роботі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України заважає режим засекреченості деяких документів у рамках Мінських домовленостей. Про це заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг на міжнародній конференції «Мінські домовленості: відносини ЄС-Росія та роль санкцій», яка проходить у Європарламенті, повідомляє «Укрінформ».
«Не всі ці документи є публічними. На жаль, деякі з Мінських домовленостей є секретними, відтак дуже складно здійснювати верифікацію, адже ніхто не знає, про що насправді домовилися», – зауважив представник ОБСЄ.
Водночас він наголосив, що Спеціальна моніторингова місія робить усе можливе на територіях своєї відповідальності.
Олександр Хуг. Фото fakty.ictv.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
01.07.2026 10:32
Збито та подавлено ракету х-59 та 130 ворожих БпЛА01.07.2026 10:26
1210 кацапів подохло минулої доби на українській земліРоман Світан в інтерв'ю з Євгенією Кутновою проаналізував логіку ударів по нафтовій інфраструктурі рф таі інші питання війни


Коментарі