​росії відмовили в моніторингу за виборами в трьох штатах США

Влада американських штатів Техас, Оклахома і Луїзіана відмовили російським дипломатам у моніторингу за ходом голосування на виборах президента 8 листопада. Як повідомляють американські ЗМІ, генконсульство росії в Х'юстоні звернулося до місцевої влади штату Техас з проханням про акредитацію спостерігачів на виборах глави Білого дому, але отримало відмову, передає інформагентство Анадолу.


Причина відмови вказана не була. Схожу відповідь на звернення російської сторони дали в штатах Оклахома і Луїзіана.

Представник Держдепартаменту США Джон Кірбі, коментуючи інцидент, зазначив, що кожен штат має право самостійно приймати рішення щодо акредитації спостерігачів, і було б некоректно звинувачувати в цьому федеральний уряд.

Кірбі додав при цьому, що звернення росії було зроблено поза рамками ОБСЄ.

Як відомо, основними претендентами на цей пост глави Білого дому є кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон і кандидат від республіканців, мільярдер Дональд Трамп.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.