​росії відмовили в моніторингу за виборами в трьох штатах США

Влада американських штатів Техас, Оклахома і Луїзіана відмовили російським дипломатам у моніторингу за ходом голосування на виборах президента 8 листопада. Як повідомляють американські ЗМІ, генконсульство росії в Х'юстоні звернулося до місцевої влади штату Техас з проханням про акредитацію спостерігачів на виборах глави Білого дому, але отримало відмову, передає інформагентство Анадолу.


Причина відмови вказана не була. Схожу відповідь на звернення російської сторони дали в штатах Оклахома і Луїзіана.

Представник Держдепартаменту США Джон Кірбі, коментуючи інцидент, зазначив, що кожен штат має право самостійно приймати рішення щодо акредитації спостерігачів, і було б некоректно звинувачувати в цьому федеральний уряд.

Кірбі додав при цьому, що звернення росії було зроблено поза рамками ОБСЄ.

Як відомо, основними претендентами на цей пост глави Білого дому є кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон і кандидат від республіканців, мільярдер Дональд Трамп.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.