На непідконтрольних Україні територіях ООН відновила 1200 житлових будинків
- Подробиці
- Опубліковано 27.11.2016 07:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2069
Покращити гуманітарну ситуацію на сході України закликає міжнародну спільноту верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Ґранді. Про це йдеться у заяві агенції ООН у справах біженців UNHCR, повідомляє «Голос Америки».
Філіппо Ґранді закликав усіх причетних до конфлікту на сході України прикласти зусиль, щоб полегшити спосіб проходження людей через пункти пропуску та створити умови для доставки гуманітарної допомоги постраждалим від конфлікту.
Минулого тижня Філіппо Ґранді вперше як верховний комісар ООН у справах біженців відвідав Україну. Серед найбільших гуманітарних проблем у регіоні він назвав ізоляцію мешканців, брак доступу людей до медичних та соціальних послуг, кілометрові черги на пунктах пропуску.
У заяві йдеться, що в рамках програми допомоги агентство ООН у справах біженців з партнерами вже відновили в Україні 1 200 житлових будинків на непідконтрольних уряду територіях, наступного року планується відбудова ще 2 тисяч будинків.
Генеральна Асамблея ООН призначила Ґранді верховним комісаром у справах біженців, однієї з найбільших у світі гуманітарних організацій, з 1 січня цього року на 5-річний термін.
Філіппо Ґранді. Фото unhcr.org
Також з цієї категорії...

путін таки створив у Сирії...
14 окт. 2016 г.

На запитання ЗМІ про зв’язки...
1 июн. 2017 г.

ООН прийняла резолюцію про виведення...
23 июн. 2018 г.
Набираючі популярність...

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
1 июл. 2025 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі