​​У палаті представників Конгресу США проголосували проти співпраці з росією

Палата представників Конгресу США ухвалила законопроект про фінансування національної оборони на 2017 фіскальний рік. Згідно із законопроектом, ініційованим сенатором Джоном Маккейном, загальний обсяг військового бюджету США складе 618,7 млрд доларів, повідомляє «Голос Америки».


Зокрема, законопроект містить пряму заборону на використання виділених коштів на будь-яке двостороннє військове співробітництво з урядом росії до тих пір, поки москва не припинить агресію в Україні і політику залякування союзників США по НАТО.

Конгрес також передбачив виділення військової допомоги Україні на суму 350 мільйонів доларів.

Проект бюджету також передбачає найбільше за останні 6 років збільшення грошового забезпечення американських військовослужбовців. Наступного тижня законопроект розглядатимуть у Сенаті.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.