Марін Ле Пен обіцяє скасувати санкції проти росії
- Подробиці
- Опубліковано 25.03.2017 10:58
- 
        Автор: Конфликты и законы        Конфлікти і закони  
- Переглядів: 1517

Марін Ле Пен, кандидат на президентську посаду у Франції від право-радикальної партії Національний фронт, обіцяє у разі перемоги на виборах працювати над скасуванням західних санкцій щодо москви, запроваджених після російського вторгнення в Україну, повідомляє «Голос Америки».
 
 Відвідуючи москву за чотири тижні до першого туру голосування на французьких президентських виборах, Ле Пен зустрілася з чільними представниками російського парламенту і розмовляла з президентом путіном.
 
Марін Ле Пен віддавна заявляла, що прагне тісніших відносин Франції з росією і неодноразово виправдовувала російське захоплення й анексію кримського півострова.
 
 Результати опитувань у Франції показують, що в першому турі голосування 23 квітня Ле Пен може домогтися значного успіху і головним її суперником ймовірно буде центристський позапартійний кандидат Емманюель Макрон.
 
 Вирішальним має стати другий тур 7 травня, в якому Макрону зараз пророкують можливість перемоги.
 
 Але президентська виборча кампанія у Франції була позначена скандалами, і один з колишніх лірерів перегонів Франсуа Фійон втратив лідерство, коли преса написала, що він працевлаштував свою дружину помічницею в парламенті.
 
 Журналісти у Парижі та москві кажуть, що в росії, на відміну від інших країн, виявляють лідеру французьких ультра-правих повагу та підтримку.
 
 Ле Пен підтвердила, що її партія раніше отримала велику позику від російського банку.
 
 Національний фронт заперечує, що Марін Ле Пен шукатиме додаткової фінансової підтримки, але партії потрібні гроші для теперішньої президентської і наступної парламентської кампаній.
 
 Українська журналістка у Парижі Алла Лазарєва розповідає, що кілька кандидатів на президентську посаду у Франції виявляють промосковські симпатії. Згідно з її повідомленнями, найбільше політику президента путіна підтримують саме представники з крайнього політичного спектру: ультра-права Ле Пен та комуніст Меланшон.
Марін Ле Пен. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
31.10.2025 09:35
970 москалів подохло минулої доби на українській землі30.10.2025 09:17
960 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 30 жовтня обговорили наступні теми:

 
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
            
Коментарі