Порошенко запропонував Тіллерсону активізувати питання розміщення на Донбасі контингенту ООН
- Подробиці
- Опубліковано 24.04.2017 11:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1723
Президент Петро Порошенко вчора провів телефонну розмову з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Під час розмови Порошенко, зокрема, запропонував очільнику Держдепартаменту США знову розглянути питання розміщення на Донбасі контингенту під егідою ООН.
«Петро Порошенко висловив співчуття рідним та близьким американського представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, загиблого внаслідок вчорашнього підриву патруля на окупованій території, а також засудив усі форми постійного перешкоджання бойовиками роботі СММ ОБСЄ», – повідомляє Адміністрація президента України.
За повідомленнями прес-служби президента України, сторони висловили занепокоєння у зв’язку з розвитком ситуації на Донбасі та відзначили важливість виконання Мінських домовленостей.
Нагадаємо, вчора, 23 квітня, внаслідок підриву автомобіля СММ ОБСЄ у населеному пункті Пришиб загинув один громадянин США, ще двоє працівників місії було поранено. Обидва, громадянка Німеччини та громадянин Чеської республіки, були доставлені в лікарню.
«У Вашингтоні про телефонну розмову поки що не повідомляли», - передає «Голос Америки».
Фото AFP
Також з цієї категорії...

У Вашингтоні відбулися зустрічі Міністра...
11 мая 2017 г.

Демократи виступили проти правил розгляду...
22 янв. 2020 г.

Винні у масових побиттях у...
16 сент. 2020 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі