Трамп-молодший знав про зусилля москви допомогти передвиборчій кампанії батька
- Подробиці
- Опубліковано 11.07.2017 14:28
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1940
Син президента Дональда Трампа до зустрічі з російською юристкою, у якої були компрометуючі матеріали на Гілларі Клінтон, отримав електронного листа про те, що ця інформація виходить від російського уряду, який прагне допомогти передвиборчій кампанії батька. Про це повідомляє видання The New York Times, передає «Голос Америки».
Як повідомила газета з посиланням на три джерела, публіцист Роб Ґолдстоун написав Дональду Трампу-молодшому, що саме російський уряд є джерелом потенційно компрометуючої інформації.
У заяві Трампа-молодшого, опублікованій в неділю, не вказано, що він знав про зв'язки юристки з кремлем.
Цей імейл цікавитиме слідчих, які розглядають питання щодо можливої змови між виборчим штабом Дональда Трампа і російською владою з метою допомогти йому виграти президентські вибори, - йдеться в статті NYT.
москва заперечує, що втручалася в американський виборчий процес, і Трамп, який став президентом 20 січня, заперечує будь-який зв'язок з російською владою.
«Це дуже серйозний розвиток подій, - сказав MSNBC конгресмен Адам Шифф, який є членом Комітету Палати представників з розвідки. - Це все вимагає ретельного розслідування. Всім, хто прийшов на цю зустріч, слід з'явитися на засідання нашого комітету».
Газета New York Times вперше повідомила про зустріч сина Трампа з юристкою Наталією Весельницькою в суботу, після чого Трамп-молодший оприлюднив заяву, підтвердивши цю інформацію, але не згадавши Клінтон.
Очікується, що Трамп-молодший буде викликаний свідчити перед Конгресом щодо зустрічі з Весельницькою. Сам він 10 липня заявив, що готовий співпрацювати із законодавцями.
За повідомленням, Дональд Трамп-молодший вже найняв адвоката, який представлятиме його інтереси в розслідуванні «російської» справи.
Трамп-молодший. Фото АР
Також з цієї категорії...

Президент нищей Украины оказался богаче...
11 апр. 2015 г.

Трамп опинився під шквалом критики...
12 янв. 2018 г.

Трамп привітав Зеленського з перемогою...
23 апр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
28 апр. 2025 г.

1160 москалів подохло минулої доби...
28 апр. 2025 г.

Збито 40 ворожих БпЛА, 74...
28 апр. 2025 г.
Останні новини
28.04.2025 21:59
Біглий янукович отримав другий вирок в українському суді28.04.2025 20:26
Як українці годують чиновницьку касту: цифри, які шокуютьВедуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни
Коментарі