​Лобісти януковича спричинили судовий позов проти Держдепу

Впливова американська консервативна недержавна організація Judicial Watch звернулась із позовом проти Державного департаменту США, вимагаючи оприлюднення усіх документів, пов'язаних з американською лобістською компанією Podesta Group Inc. та European Centre for a Modern Ukraine («Європейський центр сучасної України»), яка виступала як ланка у піар та лобістських зусиллях віктора януковича та «партії регіонів» на Заході. Про це йдеться у офіційній заяві Judicial Watch, повідомляє «Голос Америки».


Як писала «Українська правда», Podesta Group та інша американська лобістська компанія Mercury Public Affairs «За підтримку януковича в середовищі американських політиків та лідерів думок отримали 2 мільйони доларів з офшорних рахунків на Кіпрі і Гренадінах, які «пов’язані з компаніями, що належали Манафорту-Гейтсу».

Організація Judicial Watch вимагає доступу до документів на основі Закону США про свободу інформації після того, як Державний департамент не відповів на запит Judicial Watch у визначений термін.

Президент організація Тім Фіттон прямо заявив, що Judicial Watch прагне з'ясувати, чи обставини роботи Podesta Group заслуговують на таку ж увагу з боку американської правоохоронної системи, як робота колишнього очільника виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта. Проти останнього у США було висунуто офіційні звинувачення.

«Ви можете пригадати, що Podesta Group пов'язана із Полом Манафортом, проти якого слідство на чолі зі спеціальним прокурором Мюллером (розслідує обставини втручання Росії у вибори у США - прим. ГА ) виснуло офіційні звинувачення. Манафорта пов'язують із Трамптом, а родину Подест - із Клінтон (Джон Подеста був очільником штабу Клінтон у ході виборчої кампанії 2016, а до того був радником Барака Обами, його брат безперервно працював у Podesta Group - прим. ГА). Ми хочем дізнатись, чи Роберт Мюллер поставився до команди Трампа більш прискіпливо, ніж до Команди Клінтон. Розслідування Мюллера є підозрілим, бо має чіткий партійний ухил (критики закидають Мюллеру прихильність до Клінтон, демократів - прим. ГА). Саме тому Judicial Watch позиваються проти Державного департаменту США, щоб дізнатись правду про роботу Podesta Group з Державним департаментом часів Барака Обами», - заявив Фіттон у відео зверненні.

Первинний запит Judicial Watch до Держдепу містив наступні вимоги:

Надати всі записи про комунікацію між співробітниками, посадовими особами, або представниками Держдепу та будь-яким представником, співробітником чи власником Podesta Group, Inc.

Всі записи, пов'язані з будь-якими зустрічами, телефонними розмовами між будь-яким посадовцем, представником чи співробітником Державного департаменту та будь-яким власником, співробітником чи представником Podesta Group, Inc.

Всі документи, які стосуються «Європейського центру сучасної України».

Запит у відповідності до закону США про свободу інформації (FOIA) покриває часовий проміжок від першого січня 2012-го року до сьогодення.

Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.