США наклали санкції на службовців російського уряду та олігархів
- Подробиці
- Опубліковано 16.03.2018 09:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1478
Сполучені Штати наклали санкції на 19 росіян і п’ять організацій, включно з розвідувальними службами, за втручання у президентські вибори 2016 року і кібератаки. Про це повідомило в четвер Міністерство фінансів США, передає «Голос Америки».
Міністр фінансів Стівен Мнучин заявив, що будуть додаткові санкції проти службовців російського уряду та олігархів за їх «дестабілізуючу діяльність». Мнучин не подав часових рамок щодо цих санкцій, які, за його словам, відріжуть доступ цих індивідуумів до американської фінансової системи.
«Адмінінстрація змагається з російською кібердіяльністю, включно із спробами втручатися в американські вибори, деструктивними кібератаками і втручанням, скерованим проти критично важливих інфраструктур», - заявив міністр Мнучин.
Розвідувальні агентства США дійшли висновку, що росія втручалася у президентську кампанію 2016 року, застосовуючи хакерські атаки і пропаганду, в зусиллях, які врешті-решт включали спроби схилити вибори на користь президента Дональда Трампа. росія заперечує, що вона втручалася у вибори.
Місяць тому спеціальний прокурор Роберт Мюллер висунув звинувачення проти 13 окремих росіян і трьох компаній, звинувачуючи їх в участі в кримінальній і шпигунській змові з метою таємно змінити результати компанії 2016 року. У звинувальному акті сказано, що ці росіяни виступали онлайн під іншими прізвищами і оприлюднювали інформацію для внесення розколу в суспільство, подорожували до Сполучених Штатів для збору розвідувальних даних і влаштовували політичні мітинги, прикидаючись американцями.
Нові санкції включають російських громадян і організації, повідомляє агентство Reuters.
Крім цього, нові санкції включають служби російської розвідки – федеральну службу безпеки і головне розвідувальне управління (гру) та шістьох осіб, які працюють на гру.
Стівен Мнучин. Фото АР
Також з цієї категорії...

Захисники Луценка розповіли представникам США...
13 сент. 2012 г.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прийняв...
24 мая 2014 г.

путінська «фабрика тролів» продукує екстремістські...
14 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

Трамп проти судів - останній...
18 апр. 2025 г.

Чи хоче Трамп слабшого долара...
22 апр. 2025 г.

Поліція Києва встановлює обставини події,...
22 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі