Трамп висилає з США 60 російських дипломатів і закриває російське консульство
- Подробиці
- Опубліковано 26.03.2018 21:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1686
Як повідомили в понеділок американські ЗМІ, США висилають з країни 60 російських дипломатів у зв'язку з отруєнням колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його дочки, які проживали у Великобританії. Білий дім підкреслює, що відповідне рішення прийнято президентом Трампом після консультацій з офіційним Лондоном, передає «Голос Америки».
Повідомляється також, що російське консульство в Сіетлі у штаті Вашингтон буде закрито.
Разом з цим Державний департамент США оприлюднив заяву в справі видворення російських дипломатів, пише «Голос Америки».
«Четвертого березня росія застосувала військового зразка нервово-паралітичну речовину проти британського громадянина та його дочки. Ця атака проти нашого союзника – Великої Британії – загрожувала також великій кількості невинних людей і спричинила поранення трьох осіб, включно з поліцейським», - читаємо в заяві Державного департаменту США.
У відповідь на це обурливе порушення Конвенції про хімічну зброю та міжнародні закони, Сполучені Штати видворять 48 російських службовців, які працюють у російських місіях у США. росія також буде змушена закрити Генеральне консульство в Сіетлі до 2 ківтня. Сполучені Штати таким чином демонструють непорушну солідарність із Сполученим Королівством і вдаються до серйозних заходів проти росії за порушення нею міжнародних норм.
Крім цього, в заяві говориться, що США розпочали процес видворення 12 агентів розвідки з російської місії при ООН, які зловживали своїми правами перебування у США.
Сполучені Штати закликають росію взяти на себе відповідальність за свої дії і продемонструвати світу, що вони можуть дотримуватися міжнародних зобов’язань і відповідальностей як член Ради Безпеки ООН для підтримки міжнародного миру і безпеки.
Фото Reuters/AP
Також з цієї категорії...

Россия: пауки в банке начинают...
21 нояб. 2014 г.

Законодавці США вимагають від Трампа...
10 нояб. 2018 г.

«Він є кроком вперед. Беззаперечно»...
3 дек. 2019 г.
Набираючі популярність...

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
9 мая 2025 г.

1300 кацапів подохло минулої доби...
9 мая 2025 г.
Останні новини
09.05.2025 09:38
1300 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.05.2025 08:42
1200 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ВСУ в запасе и военный эксперт Роман Свитан вместе с ведущей Ириной Узловой обсудили самые горячие новости
Коментарі