США посилюють військову присутність в Атлантиці у відповідь на агресію росії
- Подробиці
- Опубліковано 06.05.2018 10:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1563
Військово-морські сили США збільшують свою присутність в Атлантичному океані і відновлюють структури військового командування у відповідь на зростаючу російську військову активність. Пентагон оголосив в п'ятницю, що США відновлюють Другий флот, майже через сім років після того, як він був розформований з міркувань економії коштів та організаційної структури, повідомляє «Голос Америки».
«Це динамічна відповідь на динамічне безпекове середовище, - заявив журналістам на борту авіаносця George H.W.Bush командувач військово-морськими операціями адмірал Джон Ричардсон. - Так як ми вже бачимо - виникає конкуренція за владу великих держав. Атлантика є таким же динамічно мінливим театром військових дій, як і будь-який інший, особливо - Північна Атлантика».
Другий флот, який базуватиметься на військово-морській базі Норфолк, штат Вірджинія, і почне свою діяльність 1 липня, був розформований у 2011 році. З тих пір спостерігається різке зростання російської військово-морської активності в Північній Атлантиці і в Арктиці. росія також стала більш агресивно діяти в конфліктах в Україні та Сирії, що призвело до загострення напруженості між Вашингтоном і москвою.
Раніше в цьому році Пентагон оголосив про нову стратегію національної оборони, яка визначає пріоритетом відповідь на виклики росії і Китаю. Це був найостанніший сигнал зміни пріоритетів після більш ніж 15 років боротьби з тероризмом.
У п'ятницю Пентагон також сказав, що США запропонували розмістити в Норфолку плановане командування спільних сил НАТО в Атлантиці. Передбачається, що при цьому управління матеріально-технічним обслуговуванням спільних сил, як гадають, буде в Німеччині.
Такий план був схвалений міністрами оборони НАТО на лютневій зустрічі в рамках більш масштабних зусиль щодо забезпечення безпеки океанських транспортних шляхів і ліній зв'язку між Європою і Північною Америкою.
Фото АР
Також з цієї категорії...

Шестеро людей загинули в Мексиці...
20 июн. 2016 г.

Трамп може скасувати санкції, накладені...
10 янв. 2017 г.

Виробництво автомобілів «Тесла» Ілон Маск...
10 мая 2020 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

Поліція зʼясовує обставини ДТП з...
23 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
26 авг. 2025 г.
Останні новини
26.08.2025 11:03
Збито-подавлено 47 ворожих БпЛА26.08.2025 10:57
890 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.08.2025 09:43
Збито/подавлено 76 ворожих БпЛА25.08.2025 09:36
870 москалів подохло минулої доби на українській землі24.08.2025 10:01
Збито-подавлено 48 ворожих БпЛА24.08.2025 09:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі