За 2 місяці кордон з Польщею намагалися перетнути майже 20 тисяч чеченців
- Подробиці
- Опубліковано 04.09.2016 15:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1605
Польське видання Rzeczpospolita, яке цитує Польське радіо, опублікувало матеріал в зв'язку з «чеченським кризою» на кордоні з Білоруссю, де в даний час накопичилося близько 2500 чеченських біженців, які намагаються в'їхати в ЄС. Про це повідомляє Кавказ-Центр.
«Чеченці хочуть в Євросоюз», - у статті під такою назвою видання аналізує ситуацію, що склалася на білорусько-польському кордоні. Газета пише, що зараз на кордоні «кочує по Бресту і околицях» майже 2,5 тисячі біженців, серед яких переважна кількість чеченці.
Видання вказує, що люди безрезультатно намагалися перетнути кордон вже більше 20 разів (деякі робили спроби по 40 разів).
У середу, 31 серпня, кілька сотень чеченців, у кого вже немає коштів на оренду житла в Бресті, протестували біля прикордонного пункту, вимагаючи від польської влади впустити їх на територію Польщі.
«Дивною була поведінка російського консула в Бресті, який повідомив, що людям надані намети і їжа. Білоруська влада просто умиває руки, а чеченці в розпачі скаржаться міжнародним організаціям, що польські прикордонники не дозволяють їм подати заяву про отримання статусу біженця і без пояснень відправляють їх в Білорусь.
Це серйозне звинувачення, оскільки Загальна декларація прав людини свідчить, що «Кожна людина має право шукати притулку від переслідувань в інших країнах і користуватися цим притулком», - пише газета.
«Протягом останніх двох місяців до Польщі з боку Білорусі без чинної візи пробували в'їхати більше 21 тисячі біженців з росії (а це практично всі чеченці). Прикордонна служба стверджує, що нібито ніхто з них не просив про притулок. Всі отримали відмову на в'їзд.
Частина з них залишилися в Бресті, частина з них вирушили в Україну, щоб перетнути польсько-український кордон», - пише Rzeczpospolita.
Тим часом польська влада заявила, що не має наміру впускати в країну біженців, повідомляє «Німецька хвиля». При цьому Варшава ганебно пояснює порушення декларації прав людини тим, що не хоче «піддаватися тиску тих, хто бажає призвести до міграційного кризи».
«Наша політика зовсім інша», - заявив глава МВС Польщі Маріуш Блащак в ефірі польського телебачення. - Польська кордон закритий».
Яке відношення мають до міграційного кризи чеченські біженці і що значить «наша політики зовсім інша», глава МВС Польщі не пояснив.
При цьому він наголошував на те, що «зараз війни в Чечні немає».
«На відміну від ситуації кілька років тому, в Чечні немає ніякої війни», - заявив польський міністр у відповідь на питання про те, чому чеченцям не дозволяють перетнути кордон.
Блащак «викрив» чеченців в тому, що їх мета - потрапити в країни Західної Європи. «І щоб запобігти виникненню нового міграційного маршруту і можливої терористичної загрози, польська влада зміцнює зовнішній кордон Європейського Союзу», - заявив поліцейський «охоронець» кордонів ЄС, який швидко забув, що значить жити під російською окупацією і як жила його країна під владою польського КДБ.
Також з цієї категорії...
В России началась любимая русская...
16 мар. 2015 г.
Украинской ватницей из ЛНР заинтересовался...
1 июн. 2015 г.
США дали оцінку позиції України...
22 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...
Як Порошенко свою партію підставив
14 нояб. 2024 г.
Поліція Києва затримала двох ділків,...
20 нояб. 2024 г.
Ідіотизм для нашої економіки
22 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 16:27
О культе личности Трампа и Маска техноолигархии22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:
Коментарі