Маккейн прокоментував ідею Трампа про повернення росії до «Великої сімки»
- Подробиці
- Опубліковано 09.06.2018 10:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1537
Слова президента США Трампа про необхідність повернення росії до складу «Великої сімки» призводять до зменшення лідерства Америки у світі. Про це заявив сенатор-республіканець Джон Маккейн, повідомляє «Голос Америки».
У п'ятницю президент США виступив за повернення росії до складу «Великої сімки», мотивувавши це необхідністю «керувати світом». При цьому президент США заявив, що він є кошмаром для росії і що його дії на посаді президента найкраще свідчать про його ставлення до москви.
Слова президента у США викликали зливу критичних зауважень, а політичні противники президента поспішили назвати їх свідченням особливого ставлення Трампа до росії. Як відомо, у США триває розслідування спеціального прокурора Мюллера з приводу втручання москви у політичні процеси у США та буцімто змови штабу Трампа та уряду росії у ході виборів президента.
«володимир путін з власної волі зробив росію недостойною членства у «Великій вісімці», коли вдерся до України та анексував Крим. З того часу він не зробив нічого, що змінило би цей дуже очевидний факт. Щодня, очолювані росією сепаратисти, вбивають українців на Донбасі. Щодня сили путіна допомагають Асаду вирізати сирійців. Щодня за допомогою вбивств, кібернападів та ворожого впливу, росія здійснює напад на демократичні інститути в цілому світі», - заявив Маккейн, який очолює Сенатський комітет з питань збройних сил.
Сенатор-республіканець також відзначив, що президент ставиться до супротивників США з повагою, а до союзників - із презирством.
«Це антитеза так званого «реалізму, заснованого на принципах» і однозначно веде до зменшення лідерства США у світі», - відзначив Маккейн.
Джон Маккейн. Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Экс-сотрудники Первого канала грозятся самосожжением
19 мар. 2009 г.

Конгрес США вперше подолав вето...
30 сент. 2016 г.

росія має відповідати за свої...
21 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 17:37
Антимідас: перетворення золота на лайно28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
Коментарі