​У Грузії в неділю поновилися протести

У столиці Грузії Тбілісі в неділю поновилася акція протесту з вимогою притягнення до відповідальності винних у вбивстві в грудні минулого року двох підлітків. Заза Саралідзе, батько одного з убитих підлітків, заявив, що акції перед будівлею парламенту триватимуть до тих пір, поки його вимоги про відставку міністра внутрішніх справ Георгія Гахарія і міністра юстиції Теа Цулукіані не будуть виконані, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Рух на проспекті Руставелі, де проходять акції протесту, унеможливлено через три встановлених намети.

Раніше минулого тижня прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі прийняв Саларідзе. У ході зустрічі глава уряду пообіцяв забезпечити об'єктивне розслідування у справі.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.