​Конгресмени США виступили проти повернення росії до G7, адже москва не виконала жодних умов для повернення

Комітет з міжнародних справ Палати представників Конгресу США одноголосно схвалив проект постанови, що засуджує ідею повернути росію до Великої сімки до того, як рф почне «поважати цілісність кордонів своїх сусідів та стандарти демократії».


Проект резолюції подав конгресмен-демократ Альбіо Сірес у співавторстві з низкою законодавців від Республіканської та Демократичної партій США, повідомляє «Голос Америки».

«Знову і знову росія виявляє неповагу до територіальної цілісності та демократичного вибору інших країн, - заявляє Сірес. – Коли росію виключили з Групи Восьми в 2014 після агресивних дій в Україні, решта сім країн узгодили декілька умов, які потрібно виконати до того, як росії дозволять брати участь у наступних самітах. росія не виконала жодну з цих умов, але стала більш агресивною в Україні і шкодить демократії в численних інших країнах, включаючи Сполучені Штати».

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.