Маккейн запропонував Трампу скасувати зустріч з путіним
- Подробиці
- Опубліковано 15.07.2018 18:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1199
«Президент Трамп мусить бути готовий протистояти путіну з позиції сили і показати, що той заплатить високу ціну за продовження агресії проти США та світових демократій. Якщо президент Трамп не готовий притягнути путіна до відповідальності, саміт в Гельсінкі потрібно скасувати».
З такою заявою виступив сенатор-республіканець Джон Маккейн після того, як міністерство юстиції США висунуло офіційні звинувачення проти 12 росіян за втручання в президентські вибори 2016 року, повідомляє «Голос Амеирики».
Маккейн високо оцінив роботу американських розвідників та правоохоронців, яким вдалось зібрати потужну доказову базу перед проголошенням цих звинувачень.
«Сьогоднішні звинувачення є результатом важкої роботи американських правоохоронців та розвідників, які присвячують своє життя притягненню до правосуддя тих, хто хоче нам зашкодити. Ці звинувачення доповнюють доказову базу існування розвинутого плану володимира путіна з нападу на вибори 2016 року, спрямованого на те, щоб посіяти хаос і розбрат між виборцями в США і зруйнувати віру в нашу демократію», - йдеться в заяві сенатора.
Маккейн також підкреслив, що адміністрація США та Конгрес вживають недостатніх дій в сфері кіберзахисту систем голосування і стримування дестабілізації.
Джон Маккейн. Фото АР
Також з цієї категорії...

Христианскую девочку, обвиненную в надругательстве...
8 сент. 2012 г.

Уровень насилия против женщин, работающих...
2 янв. 2014 г.

Немцов: Россию хотят развалить?
2 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

Шустрый Савик или Учитесь заниматься...
3 нояб. 2012 г.

«Крим був, є і буде...
12 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
13 июл. 2025 г.
Останні новини
13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі