Сенатор-демократ розповів про нові «руйнівні санкції» щодо путінської росії
- Подробиці
- Опубліковано 07.08.2018 12:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1471

Сенатор-демократ Бен Кардин розповів NPR про проект нових санкції щодо росії, які покликані покарати її у випадку спроб втручання у вибори до законодавчих органів США, які відбудуться у листопаді.
Кардин висловив думку, що заяви президента США дають москві сигнал, що вона може продовжувати втручатись в американські політичні процеси, тому сам Кардин бачить завданням законодавців чітко показати президенту росії, що його недружні дії мають припинитись, повідомляє «Голос Америки».
«Ми можемо набагато більш агресивно взятись за олігархів, які підтримують корупцію путіна. Запропонований законопроект щодо санкцій посилює заходи проти олігархів, пропонує заборону на використання ними нашої банківської системи. Ми також маємо санкції, накладені згідно з законом Магнітського, через які олігархи не можуть приїздити до США. Відрізавши путіна від фінансів, ми можемо не допустити його ворожих дій», - розповів законодавець-демократ.
Кардин також відзначив, що адміністрація Трампа займає рішучу позицію щодо росії і вдається до необхідних заходів для захисту США, але висловив жаль, що особисто президент США не виступив рішуче проти путіна.
«Ми бачимо, що наші урядові установи роблять все, як треба. Міністерство національної безпеки працює зі штатами, щоб захистити нашу інфраструктуру у ході виборів. Тому я думаю, що наші установи вдаються до необхідних дій. Не вистачає лише капітана - нашого президента», - відзначив законодавець.
Бен Кардин. Фото АР
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.06.2026 10:55
Збито та подавлено 632 цілі: 50 ракет та 582 ворожі БпЛА15.06.2026 10:46
1320 москалів подохло минулої доби на українськй землі14.06.2026 12:23
Венесуела підтвердила ліквідацію лідера банди Tren de Aragua14.06.2026 10:01
Збито та подавлено 91 ворожий БпЛА14.06.2026 09:28
1440 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 14 червня


Коментарі