Трамп, як собака, знову почав вихиляти хвостом
- Подробиці
- Опубліковано 10.07.2017 21:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1629
Президент Дональд Трамп упродовж вихідних оголосив і одразу відступився від своєї пропозиції створити з росією спільний підрозділ для кібербезпеки. Президент спочатку повідомив у Twitter 9 липня: «путін і я обговорили створення непроникного підрозділу з кібербезпеки, щоб хакерство виборів і багато інших негативних речей були захищені…»
Але ідея викликала здивування, негативну реакцію та висміювання в американських політичних колах, включно з провідними представниками Республіканської партії США, повідомляє «Голос Америки».
Сенатор-республіканець Марко Рубіо припустив, що такий крок був би схожим на партнерство з сирійським президентом Башаром Асадом стосовно хімічної зброї.
Республіканський сенатор Ліндсі Ґрем сказав: «Це не найдурніша ідея, яку я будь-коли чув, але дуже близька до того».
Згодом президент Трамп написав інше повідомлення у Twitter: «Той факт, що президент путін і я обговорювали підрозділ з кібербезпеки, не означає, що я вважаю, що це може статися. Це - ні, але припинення вогню може і сталося».
У цьому повідомленні Дональд Трамп вказує на досягнену з російським президентом домовленість про припинення вогню на півдні Сирії.
Сирія була однією з тем, які Трамп і путін обговорювали на першій безпосередній зустрічі, що тривала понад дві години в кулуарах саміту «Двадцятки» у Гамбурзі.
Одразу ж після другого закордонного турне президента Трампа він сам та його соратники назвали поїздку «надзвичайним успіхом».
Керівник апарату Білого дому Райнс Прібас сказав у телевізійному інтерв’ю, що президент був «зіркою» саміту у Гамбурзі.
Сам Дональд Трамп у низці повідомлень у Twitter серед досягнень двосторонньої зустрічі з путіним назвав припинення вогню у Сирії, яке «збереже багато життів», а також зауважив, що твердо стояв у справі санкцій.
«Санкції на моїй зустрічі з президентом путіним не обговорювали. Нічого не буде до вирішення української і сирійської проблем», - писав президент.
Перед тим він процитував колишнього республіканського президентського кандидата Боба Доула про те, що промова Трампа у Польщі була «на віки» і що «американцям треба пишатися відновленням сильного лідерства».
Президент Трамп також наполягав, що він «твердо» розмовляв з путіним про втручання в американські вибори.
Тим часом у росії участь президента путіна у саміті «Двадцятки» та його переговори з президентом США назвали надзвичайно успішними саме для російського керівника.
Критики американського лідера активно поширювали висновки австралійського кореспондента на саміті Кріса Ульмана, який стверджував, що Трамп домігся «ізоляції власної країни, заплутав і відштовхнув союзників та применшив Америку».
За словами Ульмана, Трамп показав, що не має «ні бажання, ні здатності до лідерства у світі».
Інші критики Трампа по обидва боки Атлантики висловлювали сумніви щодо таких кроків як відмова США від участі у Паризькій кліматичній угоді, припускаючи, що це зашкодило репутації Америки, як лідера вільного світу.
Чимало оглядачів висловлюють думку, що найбільшим успіхом турне Трампа був не саміт «Двадцятки», а візит до Польщі та його промова у Варшаві напередодні.
Фото АР
Також з цієї категорії...
Лидеры кубинской церкви обвиняются в...
30 авг. 2009 г.
Григорій Немиря: Позиції США та...
27 июн. 2013 г.
Світові лідери привітали Еммануеля Макрона...
8 мая 2017 г.
Набираючі популярність...
Британська розвідка вказує на посилення...
17 нояб. 2024 г.
Джо закликав Сі переконати Ина...
17 нояб. 2024 г.
Поліцейські затримали зловмисницю, яка викрала...
17 нояб. 2024 г.
Останні новини
17.11.2024 19:04
Джо закликав Сі переконати Ина не допомагати пу17.11.2024 15:31
Що відбувалося на Чонгарі під час російського вторгнення?17.11.2024 14:40
Збито 144 повітряні цілі - 102 ракети та 42 БпЛА ворога17.11.2024 09:02
1640 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :
Коментарі