​Спецпрокурор Мюллер розслідує перекази між росіянами - організаторами зустрічі у Trump Tower

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, за повідомленнями, досліджує платежі, що здійснювали два росіянина, які організували зустріч в офісному центрі Trump Tower з керівниками виборчої кампанії Трампа.


Команда Мюллера задає питання про платіж обсягом 3,3 мільйона доларів між Арасом Агаларовим та його співробітником Іраклієм Кавеладзе. Про це повідомляє видання BuzzFeed News. Російський мільярдер зі зв’язками як з Трампом так і з Путіним, Агаларов допоміг спланувати зустріч в червні 2016 року, передає «Голос Америки».

Посадовці трьох різних банків висловили занепокоєння з приводу переказу коштів, хоча очевидного зв’язку цього переказу з зустріччю в Trump Tower не було помічено. За документами, Агаларов почав переказувати гроші 3 червня 2016 року, у той же день, коли відбулась зустріч між Дональдом Трампом Молодшим, Джередом Кушнером та Полом Манафортом з російською юристкою Наталією Весельницькою в Trump Tower. За повідомленнями, зустріч відбулась, бо Весельницька, можливо, мала негативну інформацію на Гілларі Клінтон – конкурентку Трампа на виборах президента.

Раніше Кавеладзе перебував під слідством через звинувачення у відмиванні грошей, наголошує видання.

Скотт Болбер, юрист Агаларова та Кавеладзе, заявляє, що ці платежі є законними і призначались для оплати різних ділових видатків в США.

Три фінансові установи США - Citibank, JP Morgan Chase та Morgan Stanley – виявили платіж у 3,3 мільйона доларів від Агаларова до Кавеладзе.

Перекази проводились непрозоро. Так, 3 червня Кавеладзе почав розміщувати чеки на рахунок в JP Morgan Chase в Каліфорнії через три різні відділення банку на загальну суму більше 300 000 доларів. Потім 6 червня Агаларов почав надсилати чеки Кавеладзе через Morgan Stanley Wealth Management на загальну суму 971 000 доларів. Підозру банків викликала відсутність чіткого формулювання призначення платежу.

У звіті про підозрілі операції всі три банки згадали про урядовий звіт 2000 року стосовно розслідування проти Кавеладзе через відмивання коштів. У звіті йшлося, що Кавеладзе створив більше 2 000 корпорацій в Делавері для російських брокерів нерухомості і відкрив для них банківські рахунки в США. Брокери використали ці рахунки, щоб перевести біля 1,4 мільярда доларів, йдеться у звіті. Кавеладзе не було висунуто звинувачень.

Роберт Мюллер. Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.