Сім'ї загиблих в катастрофі МН17 звернулись до Трампа
- Подробиці
- Опубліковано 10.11.2018 08:37
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1417
Сім'ї загиблих в катастрофі МН17, що відбулась в липні 2014 року в небі над східною Україною, закликали президента Трампа наполегливо вимагати відповідей про збиття літака від путіна, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на ABC News.
У листі до президента Трампа, який було опубліковано в п'ятницю у Twitter, родичі майже 30 з 298 загиблих пасажирів та членів команди заявили, що вони «мають право знати, що трапилось з їх рідними».
Лист було опубліковано у Twitter Томасом Шансманом, син якого Квінн загинув у катастрофі. Квінн мав подвійне громадянство США та Нідерландів.
Трамп та путін відвідають урочистості, присвячені століттю Першої Світової війни в Парижі, але повноцінної двосторонньої зустрічі не планується.
Трамп планує провести зустріч з путіним під час засідання Групи 20 в Аргентині наприкінці цього місяця.
Міжнародна слідча група, яка розслідує збиття літака «Малайзійських авіаліній» над Донбасом у 2014 році, дійшла висновку, що установка «Бук», з якого збили «Боїнг», була привезена на територію України з росії. Значна частина міжнародної спільноти підтримує висновки слідчої групи. росія ж заперечує свою роль і роками висуває інші теорії, намагаючись звинуватити в катастрофі Україну.
Звертаючись до Трампа, сім'ї зазначили: «Президент путін має відповіді, які ми маємо право почути. Ми закликаємо Вас намагатись переконати його, що спокутувати ніколи не пізно», - пише видання.
Відкриття пам'ятника жертвам катастрофи МН17 в Нідерландах. Фото АР
Також з цієї категорії...

Джон Маккейн служив своїй країні...
26 авг. 2018 г.

У Конгресі США представили проект...
4 июл. 2019 г.

Деякі країни вже почали обережно...
21 апр. 2020 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі