​Трампу можуть нагадати про зв’язки з росією на виборах США у 2020 році

Республіканці наголошують, що прийшов час главі держави лишити позаду тему російського втручання у вибори, яку розслідував спецпрокурор Роберт Мюллер. Утім ні сам Трамп, ні його опоненти у Демократичній партії не збираються відходити від цієї теми. Під час передвиборчого туру до Флориди президент Трамп нагадав своїм прихильникам про результати звіту спецпрокурора Мюллера, повідомляє «Голос Америки».


«Чи ви бачили, що відбулось, до речі? Жодної змови, жодного перешкоджання правосуддю. Нічого! Вони просто хочуть робити те, що роблять, і це виглядає по дурному. І, може, я неправильно це розумію, але це нас веде до перемоги у 2020 році, тому що люди бачать, що відбувається», - заявив Трамп.

Спецпрокурор Мюллер не виявив змови між кампанією Трампа і росіянами під час втручання у вибори 2016 року. Між тим, Мюллер не дійшов однозначного висновку, чи перешкоджав Дональд Трамп правосуддю, хоча він і не виправдав президента в цьому питанні. Республіканці вважають, що час лишити цю тему і рухатися далі.

Лідер республіканської більшості у Сенаті Мітч Макконел заявив: «Це все. Звісно, я можу зрозуміти, чому наші друзі на іншому боці розчаровані. Вони два довгих роки шукали якийсь спосіб, щоб заперечити результати виборів».

Демократи у конгресі мають намір продовжувати тиснути у цьому питанні, зокрема під час слухань та розслідувань. Вони також планують звинуватити міністра юстиції Вільяма Бара у неповазі до Конгресу через те, що він відмовляється надати їм повний текст звіту Мюллера.

Джеррі Недлер, глава юридичного комітету у Палаті представників, говорячи про республіканців, заявив: «Вони блокують цю інформацію від американського народу, і це недопустимо».

А от чи домагатись імпічменту президента Трампа, демократи розділились.

«Імпічмент є тим шляхом, який найбільш розколює і розділяє. І якщо обирати цей шлях, треба мати перспективи для успіху», - сказала конгресвумен-демократ Ненсі Пелосі, спікер Палати представників Конгресу США.

Перспектив у демократів небагато, бо для оголошення президенту імпічменту, потрібно мати підтримку Сенату, де більшість наразі складають республіканці.

«Процедура імпічменту, яку не підтримує жоден республіканець, буде ефективно використана на президентських виборах як «полювання на відьом» гіркими невдахами», - аналізує ситуацію Дейвід Абрагам, аналітик Маямського Університету.

На думку оглядачів, питання російського розслідування далеке від закінчення і стане однією з тем дебатів під час президентської кампанії.

«Демократи дуже незадоволені президентом, тоді як багатьом республіканцям він дуже подобається. То ж це формула високої активності, хоча за цим буде не дуже приємно спостерігати. Швидше всього, ми будемо бачити велику явку на наступних виборах», - розповів Голосу Америки Джон Фортьє, експерт Центру двопартійної політики.

Попри обурення через розслідування російського втручання, рейтинги Трампа лишаються стабільними.

Метт Даллек, експерт Університету Джорджа Вашингтона, проаналізував рейтинги президента: «Він ніколи не перетнув позначку у 50%. Це вперше в історії соціологічних досліджень президент жодного разу не подолав позначку у 50% підтримки. Утім, його підтримка дуже стійка і міцна, і дуже рідко опускається нижче 36%».

Схоже, що Дональд Трамп продовжуватиме виправдовуватись щодо російського втручання і перешкоджання правосуддю. Демократи – тиснути із конгресовими слуханнями, щоб далі розслідувати справу. І тільки пересічні американські виборці визначать у листопаді 2020 року, хто стане господарем Білого дому на наступний термін.

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.