Трамп підтвердив смерть одного з синів колишнього очільника Аль-Каєди Осами бін Ладена
- Подробиці
- Опубліковано 15.09.2019 12:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1074
Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Хамзу бін Ладена було ліквідовано в результаті контртерористичної операції. Хамза бін Ладен, один з синів колишнього очільника Аль-Каєди Осами бін Ладена, поставав в якості нового лідера цієї терористичної організації. Повідомлення про його смерть публікували ЗМІ ще більше місяця тому, але тепер новина отримала офіційне підтвердження, передає «Голос Америки».
«Втрата Хамзи бін Ладена не лише позбавляє Аль-Каєду важливих лідерських якостей і символічного зв'язку з його батьком, але і шкодить операційній діяльності групи», - йдеться в заяві президента США.
Хамза видавав відео та аудіозвернення в Інтернеті, закликаючи послідовників проводити напади на Сполучені Штати та Західних союзників, щоб помститись за вбивство його батька американськими військовими в березні 2011 року, йдеться в повідомленні.
Хамза був одружений з донькою Мохаммеда Атти – провідника тих, хто захопив літаки, та одного з організаторів нападу на США у вересні 2001 року.
Хамза був одним з улюбленців Осами бін Ладена, який мав щонайменше 20 дітей від шести дружин і сам був 17-тим з 52-х дітей у сім’ї.
Хамза бін Ладен. Фото AFP
Також з цієї категорії...

Беженцам из Украины не понравилось...
10 авг. 2014 г.

США, Британія та інші країни...
2 нояб. 2020 г.

Лідери європейських країн телефонували Байдену...
11 нояб. 2020 г.
Набираючі популярність...

Ізраїльська армія оголосила про початок...
17 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
18 мая 2025 г.

1130 кацапів подохло минулої доби...
18 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі