​The Washingon Post визначила, що українці посідають третє місці серед біженців до США

Українці – на третьому місці серед біженців до США, після громадян Конго та М'янми, у фінансовому 2019 році. Про це йдеться у статті The Washington Post. Кількість біженців–українців до США за цей період склала 4 451, що становить 15% загальної кількості біженців. Це значно перевищує дані 2016 року, коли українці становили 3% всіх біженців, пише «Голос Америки».


Видання припускає – до змін демографічного складу біженців могла призвести політика адміністрації президента США Дональда Трампа, який виступав за заборону на подорожі до США з низки країн, де більшість населення – мусульмани. У 2019 році з проханням про політичний притулок до США українців прибуло у 8 разів більше, ніж сирійців, у 4 рази більше, ніж афганців та у 12 разів більше, ніж суданців.

«Це безпрецедентно і становить відхід від історичного спрямування програми на основі потреб та загроз, - коментує виданню Незенін Еш віце-президент Міжнародного комітету біженців. – Змінився порядок національностей і не на основі потреб. Стратегія адміністрації не відкриває доступ до найбільш вразливих категорій біженців».

Більшість українців, які прибувають у США як політичні біженці, не втікають від війни, а використовують можливості, надані законодавством США для репресованих категорій громадян в колишньому Радянському Союзі, зазначає видання.

Відома поправка Лотенберга, введена в США у 1989 році, регулярно поновлює свою дію і дотепер і надає спільнотам, що зазнають утисків, можливості для полегшеного в'їзду до США. Більшість українських біженців – це баптисти, п'ятидесятники, євангелісти. Найбільше українців протягом останніх десяти років приймає штат Вашингтон, пише The Washingon Post.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.