Розрив у передвиборчій боротьбі між Трампом та Байденом скорочується - опитування
- Подробиці
- Опубліковано 07.05.2020 07:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1191
43% зареєстрованих виборців кажуть, що проголосують за ймовірного кандидата від демократів Джо Байдена на виборах у листопаді, 41% віддадуть свої голоси за Дональда Трампа. Такими є результати проведеного у понеділок та вівторок опитування Reuters та Ipsos . Минулого тижня розрив між Байденом та Трампом становив 6%, а в середині квітня – 8%, повідомляє «Голос Америки».
Колишній віце-президент США веде свою передвиборчу кампанію з власного будинку в Делавері, дотримуючись режиму карантину. Натомість президент Трамп протягом кількох тижнів мав можливість з’являтися перед виборцями під час щоденних брифінгів щодо коронавірусу.
45% опитаних кажуть, що Трамп має кращу здатність створювати робочі місця, 32% віддали перевагу Байдену у цьому питанні. Загалом, 42% кажуть, що Трамп добре виконує свої обов’язки, а 53% не задоволені його роботою.
Фото АР
Також з цієї категорії...

«Проиграл Освенцим Колыме…»
8 мая 2016 г.

Папа Римський відслужив месу в...
2 окт. 2016 г.

Трампу закидають недотримання закону, за...
5 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Найближчими днями начальники штабів країн...
20 авг. 2025 г.

У Києві 38-річний місцевий рецидивіст...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 21 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі